DünyaDuyurular

ATİK İsviçre Komitesi : “Eğitim Kampında Buluşalım”

Avrupa’da yükselen faşizm ve gelişen ırkçılığa karşı ATİK İsviçre Komitesi 19/20 Ocak tarihlerinde İsviçre merkezi bir kamp örgütleyerek, tüm taraftarlarına çağrı yaptı. Yaklaşık 2 yıllık faaliyetini değerlendirmek ve çalışmalarını daha ileri bir aşamaya taşımak için ATİK İsviçre Komitesi’nin örgütlediği kamp 19 Ocak tarihinde saat 12.00’de başlayacak.

H. Merkezi: Avrupa’da yükselen faşizm ve gelişen ırkçılığa karşı ATİK İsviçre Komitesi 19/20 Ocak tarihlerinde İsviçre merkezi bir kamp örgütleyerek, tüm taraftarlarına çağrı yaptı.

Yaklaşık 2 yıllık faaliyetini değerlendirmek ve çalışmalarını daha ileri bir aşamaya taşımak için ATİK İsviçre Komitesi’nin örgütlediği kamp 19 Ocak tarihinde saat 12.00’de başlayacak.

İki günlük olarak planlanan eğitim kampında, iki gündem üzerinden yapılacak tartışmaların yanı sıra doğa gezisi ve kültürel programla eğitim kampını sonlandırılacak.

ATİK İsviçre Komitesi’nin düzenlediği program şu şekilde:

Eğitim konuları

  • Avrupa Türkiye’li İşçiler Konfederasyonu’nun merkezi perspektifi doğrultusunda, İsviçre’de yürütülen çalışmaların değerlendirilmesi, çıkartılan sonuçlar ışığında önümüzdeki sürecin örgütlenmesi
  • Avrupa’da yükselen faşizm, gelişen ırkçılık ve buna karşı önümüzdeki sürecin örgütlenmesi

Kültürel Program

  • Hasan Sağlam ile Müzik Dinletisi
  • Çocuklar ve büyükler için oyunlar
Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu